Mesajınız site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Sizden Gelenler

12 Yorum - "Ziyaretçi Defteri"

avatar
  Subscribe  
Bildir
Mine Törüner
Ziyaretçi
Hayvan sever olarak , sokak hayvanları ile ilgilenmem ve bazılarına da bahçemizde bakmış olmam nedeni ile ; onları zaman zaman özellikle de önemli sorunlarda Medika-Vet Hayvan Hastanesine götürmekteyiz . Her defasında ilgiyle ve ciddiyetle gereken tedaviyi yapıp , takip etmekteler . Son gittiğimizde de , ameliyat gerekiyordu . Ancak , hem yaşlı oluşu , hem de tümörün tehlikeli yerde oluşu ; ameliyatın çok riskli olduğunu veterinerler söylediler . Ama , Göksel Bey ve ekibi , tehlikeli olduğunu bilerek ; uyguladığı çok doğru bir ameliyat yöntemi ile , hiç sorun olmadan , hatta şaşılacak kadar çok rahat ve sorunsuz geçti .… Daha Fazla »
Olga
Ziyaretçi

This is the best place to take your pets for any medical reasons, tests and treatment. It’s only 15 minutes from Marmaris, located in Gokova, on the road to Dalaman just after the Eucalyptus road. The Medikavet offers full range of services for pets, great place to visit and talk to the best professionals in this area. The owner speaks both Turkish and English and will do only the necessary tests and treatment at best prices in this area. We have been coming here since 2007 with our dogs and cats.

Dicle Fırat
Ziyaretçi

Günlerdir acı çekip, yemek bile yiyemeyen? hiç bir veteriner arkadaşımızın cesaret edemeyip (hırçınlığından dolayı) muayene edemediği kızımıza(kedimiz), sabır ve anlayışla müdahale edip gereken tedaviyi uygulayıp, sağlığına kavuşturduğu için?? Göksel bey ve doktor arkadaşlarına çok çok teşekkür ederiz??
Ayrıca onca işlem yapıldığı halde ücret olarakta çok makul bir hastane olması?? Canlarımız adına çok mutluluk verici ? sonsuz teşekkürler????????

Alper Tunga ŞİMŞEKOL
Ziyaretçi

Sevgili Barış kardeşim. Hatırlamaman imkansız diye düşünüyoum beni. Uzman olmuşsun. Nuri Yavrumu oldun yoksa Celal İZCİ mi? Seni tebrik ediyorum. Sevgili kardeşim. Öpüyorum seni. Aramız yakın. Herzaman beklerim seni. Demre Belediyesi ANTALYA

Türkan DAĞDELEN
Ziyaretçi

Çok uzatmak istemiyorum.5 yıldır onlarca Veteriner gördüm.Dr Bayramlı ile tanışmamız ne yazıkki geç oldu.Bugün 500 Köpek ve 100 kadar kedinin yaşadığı bakım evinin başına gelecebilecek en güzel şey Dr Bayramlı dır.Kendisinden çok şey öğrendim.Çok teşekkürler.

Işıl Ulutaş
Ziyaretçi

Merhaba Sayın Hayvan Dostları Sizleri öncelikle Sevimli Hayvanların Dostları olduğunuz için kutlarım.Bizim onlara ;ONLARIN SİZE İHTİYACI VAR Hepinize çalışmalarınızda başarılar…Sağlıcakla kalın.

Işıl Ulutaş
Ziyaretçi

BARIŞ amca ben hastanenizi gerçekten çok beğendim .temiz,tertipli hayvanlarınıza çok iyi bakıyorsunuz.inşallah hep müşterileriniz memnun kalır ben sizi tebrik ediyorum.

Düriye Köseoğlu
Ziyaretçi

siteniz çok güzel hekimler hakkında bilgi verilmesi klinik resimler biçok ayrıntı düşünülmüş. fakat hayvan hastalıkları hakkında kısada olsa bilgiler olması güzel olurdu. Ablam hatice bisüre Necati Bey le çalıştı Dilan hanımında arkadaşı o dönemden Dilan hanımıda burda görmek ayrıca güzel

AYŞE DİLARA İSHAKOĞLU
Ziyaretçi
AYŞE DİLARA İSHAKOĞLU

Ben hayvan hastanenizi ve çalışmanızı çok beğendim. Tebrik ederim.

SİBEL BERBER ERCAN
Ziyaretçi

HAYIRLI UĞURLU OLSUN ARKADAŞIM.

Ahmet Sait
Ziyaretçi

Akabane virusu ile ilgili araştırma yaparken Muğladaki Akabane şüpheli vakalar haberine rastladım. Haberdeki hekim tanıdık gelince araştırmanın yönü değişti. Google sağolsun hemen herşeyi buluyor. Kliniğiniz çok güzel görünüyor. Web sayfasıda güzel. İyi çalışmalar dilerim. Ahmet Sait Pendik Ve

Ali ATİKER
Ziyaretçi

Veteriner hekimliğe yakışır bir klinik daha doğrusu hayvan hastenesi olmuş. Görünüşüyle, hekimleriyle ve mesleğe olan saygısıyla profesyonel çalışma hayatı olan bir yer olarak düşünüyorum. Sözün kısası Göksel Bayramlının(Göksel Abi) olduğu yerde daha fazla söze gerek yok. İyi çalışma dileklerimle..